srebrna siatka
zielona siatka
schody
Slide item 2

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych – RODO

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

 

Kto przetwarza Państwa dane osobowe?

Administratorami danych jest Centrum Ogrodzeń SEPEM Adam Jarek, ul. Konińska 2B Grzymiszew, 62-740 Tuliszków. NIP 6681727024 oraz nasi Zaufani Partnerzy, którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie internetowej do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

 

Dlaczego przetwarzamy dane osobowe? 

  1. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na firmie, a w zakresie w jakim podanie danych osobowych jest dobrowolne na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody.
  2. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy i podmioty na podstawie przepisów prawa.
  3. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego / organizacji mię­dzynarodowej.
  4. Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych prosimy o wycofanie zgód drogą pisemną na adres administratora lub elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  5. Dane osobowe Państwa i Państwa Dziecka będą przetwarzane również w środowisku informatycznym, co oznacza, że mogą być także tymczasowo przechowywane i przetwarzane w celu zapewnienia bezpieczeństwa i poprawnego funkcjonowania systemów informatycznych, np. w związku z wykonywaniem kopii bezpieczeństwa, testami zmian w systemach informatycznych, wykrywania nieprawidłowości lub ochroną przed nadużyciami i atakami.
  6. W związku z przetwarzaniem danych w celach wskazanych w pkt 3, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być tylko podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa;

 

 Jakie mają Państwo prawa? 

Dzięki zmianom w przepisach możecie Państwo:

  1. wiedzieć, jakie dane przetwarzamy i co z nimi robimy,
  2. poprawiać dane, gdyby znaleźli Państwo w nich błędy,
  3. przenieść dane tam, gdzie będziecie Państwo chcieli, o ile będzie to technicznie możliwe.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, a także prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy Rozporządzenia;

Dane osobowe przetwarzane przez Administratora na podstawie Rozporządzenia nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu,
o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 Rozporządzenia.

Komu udostępniamy dane osobowe?

Firma co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Państwa danych osobowych za wyjątkiem sytuacji, w których posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych.

 

Jak długo przechowujemy dane osobowe?

Przechowujemy dane osobowe przez okres ustalony na podstawie przepisów archiwalnych, a w przypadku danych osobowych podanych dobrowolnie – do czasu wycofania Państwa zgody, lecz nie dłużej niż przez okres ustalony na podstawie przepisów archiwalnych.